Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

RYBCZEWICE-wybory samorządowe

Utworzony przez Ziomek, 26 września 2014 r. o 08:20
Czy widzicie jakieś wymierne korzyści z zamiany Kwiatosza na Masicz ? bo ja puki co nie widzę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  O co ci chodzi głupi ciulu ?  
o gó..no palancie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o gó..no palancie
  Buda chamie! buty mi wylisz .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL to partia kolesi kuzynów szwagrów popleczników nie głosujcie na to bagno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL to partia kolesi kuzynów szwagrów popleczników nie głosujcie na to bagno
w Rybczewicach to właśnie najlepiej widac ,kto najwięcej nakradł dzięki tej partii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy kolejną mądrą decyzję mieszkania socjalne daje się teraz najbogatszym w gminie .Gratuluję  świetnej decyzji .Temat w sam raz do gazet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy kolejną mądrą decyzję mieszkania socjalne daje się teraz najbogatszym w gminie .Gratuluję  świetnej decyzji .Temat w sam raz do gazet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dom nauczyciela będzie remontowany na to pieniądze są a na drogi znowu zostaną jakieś grosze .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Buda chamie! buty mi wylisz .  
naucz się o...le pisać w języku ojczystym! do szkoły! bu..aku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To,że ktoś ma bogatego tatusia nie znaczy,że jest ,,najbogatszy,,.Jeśli dzieci muszą uciekać od ,,takich,, rodziców do domu nauczyciela to tylko pośmiewisko dla tych bogatych  rodziców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dom nauczyciela bedzie remontowany bo wszyscy wiedza kto w nim mieszka 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dom nauczyciela będzie remontowany na to pieniądze są a na drogi znowu zostaną jakieś grosze .
mnie jak trzeba było to drogę sam wybudowałem! Tobie proponuję to samo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na nic nie ma kasy ale na mieszkanko wójtowej to musi bulic cała gmina ! To jest jawna prywata i skandal ! Narzekaliście na Kwiatosza a wójtowa robi was "na szaro" już na początku kadencji głupole :lol: Można sobie wyobrazic co będzie dalej...ale samiście tego chcieli bałwany ! :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie jak trzeba było to drogę sam wybudowałem! Tobie proponuję to samo
Aleś głupi ! wójtowa domku se za swoje nie remontuje jakoś. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aleś głupi ! wójtowa domku se za swoje nie remontuje jakoś. :D
Problem w tym,że swoje mieszkanie wyremontowała przed tym generalnym REMONTEM ,właśnie po to żeby nikt głupot nie pier***ił.Tylko,że tego nikt nie zauważył,bo i po co ,lepiej pokrzyczeć.A jeśli to socjalne dała tym młodym ,o których myślę to tylko dowód ,że pieniądze szczęścia nie dają a rozum to niektórym całkiem odbierają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie jak trzeba było to drogę sam wybudowałem! Tobie proponuję to samo
będę płacił podatki i jeszcze może będę remontował drogi gminne jak cie stać to możesz sponsorować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na razie będziemy remontować a później  sprzedamy po kilka albo kilkanaście tysięcy mieszkania 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga wszyscy sadownicy łapcie mieszkania socjalne dla swoich Dzieci. Promocja!!! im więcej hektarów tym większy metraż
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To,że ktoś ma bogatego tatusia nie znaczy,że jest ,,najbogatszy,,.Jeśli dzieci muszą uciekać od ,,takich,, l rodziców do domu nauczyciela to tylko pośmiewisko dla tych bogatych rodziców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyobraź sobie że my biedni możemy mieć gorsze sytuacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 56 z 62

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...